Область
Населений пункт
Тип

Перелік кіноклубів docudays ua

Організації, що створили кіноклуби медіапросвіти з прав людини Docudays UA



Назва організації, адреса Регіон Керівник, модератор, контакти Регіональний партнер, з яким співпрацює кіноклуб
1 Кіноклуб Docudays UA при МОУ «Масловська школа»
АР Крим
Кізілов Юрій

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

2 Кіноклуб Docudays UA при «Ялтинській середній школі № 10»
АР Крим
Стрателюк Олена

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

3 Кіноклуб Docudays UA при «Митяєвській середній школі»
АР Крим
Д'яконова Маргарита

ХОФМЗ
Кулик Тетяна
067-495-89-31, 066-008-69-58
tvkulik@gmail.com

4 Кіноклуб Docudays UA при Бахчисарайській СОШ № 5
АР Крим
м. Бахчисарай
Куртаметова Діляра Фахрієвна

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

5 Кіноклуб Docudays UA при Малій Академії наук «Шукач»
АР Крим
м. Сімферополь
Фоломєєва Анна

vdovichenkon.07@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

6 Кіноклуб Docudays UA при Школі № 17
АР Крим
м. Феодосія
Морозова Свєтлана

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

7 Кіноклуб Docudays UA при МБОУ «Добровській школі-гімназії ім. Я.М.Слонимського
АР Крим
с. Добре

Годлевська Валентина

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

8 Кіноклуб Docudays UA при Зоркінській загальноосвітній школі I-III ступенів Нижньогірського району
297114, Крим, Нижньогірський район, село Зоркіно, вул. Кримська, 2
АР Крим
с. Зоркіно

Куртнезерова Леняра +79787121779

kurtnezerova.l@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

9 Кіноклуб Docudays UA при Кримрозовській СШ
АР Крим
с. Кримська Роза
Нікітіна Марина

nikitina-filippova@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

10 Кіноклуб Docudays UA при Петрівській школі №1
АР Крим
с. Петрівка
Чувакова Наталья +79788729411

chuvakova-n@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

11 Кіноклуб Docudays UA при МБОУ «Почетненський УВК»
АР Крим
с. Почетное

Козуб Инна

Олена Куценко

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

12 Кіноклуб Docudays UA при Родниківській НВК «загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія»
Сімферопольський район. Адреса: 297540, Крим, Сімферопольський район, с. Родникове, вул. 40 років Перемоги, 7
АР Крим
с. Родникове

Бондарчук Анжеліна +79788531497

anzhelinabondarchuk@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

13 Кіноклуб Docudays UA при Меджибізькій публічній бібліотеці
с. Требухівці
АР Крим
с. Требухівці

Нігрей Марія Михайлівна +380676007473

medzhibizka@gmail.com

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

14 Кіноклуб Docudays UA при МБОУ «Чистенскій школі – гимназії»
АР Крим
с. Чистенькое

Османова Диляра +7978 829 88 05

do1504@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

15 Кіноклуб Docudays UA при Янтарненській школі
АР Крим
с. Янтарне
Логачева Наталья

logachevashigoni@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

16 Кіноклуб Docudays UA при Лівадійському УВК
АР Крим
смт. Лівадія
Секриєр Тетяна

livadiya.info@mail.ru

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

17 Кіноклуб Docudays UA при Нижнєгірській школі-гімназії
АР Крим
смт. Нижнєгірський
Новак Виктория

vikylyanovak91@mail.ru

Юсупов Рустем

Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України
Олена Куценко
+380652 253034
lena.krim@mail.ru

18 Вінницька виправна колонія №86 Управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області
Вінницька

Ніколенко Богдан Валентинович

nikolenko-b@ukr.net

Гвоздьов Ярослав Анатолійович 0973474022

bk86@ukr.net

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

19 Вінницька установа виконання покарань №1 Управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області
Вінницька

Шевчук Наталя Вячеславівна 0968920030

vuvp1sps@ukr.net, nvsps4@gmail.com

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

20 Крижопільський виправний центр № 113 УДПтС України у Вінницькій області
Вінницька

Лупол Олег Анатолійович (04340) 2-41-49

vc113_sps@ukr.net

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

21 Стрижавська виправна колонія №81 УПРАВЛІННЯ ДПтС України у Вінницькій області
Вінницька

Березов Сергій Вікторович (067)800-78-44

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

22 Вінницька установа виконання покарань №1, Управління ДПТС України у Вінницькій області
Вінницька
Шевчук Наталія Вячеславівна 098-77-66-522

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

23 Кіноклуб Docudays UA при районній бібліотеці для дорослих
Вінницька
м. Хмільник

Куцкір Олена Василівна +380995396352

Bib_lena@ukr.net

ХОФМЗ
Кулик Тетяна
067-495-89-31, 066-008-69-58
tvkulik@gmail.com

24 Ковельська виховна колонія
Волинська
м. Ковель

Шпанка Наталія Володимирівна 093348 39 20

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

25 Кіноклуб Docudays UA "На Волі, 2 при Волинській обласній бібліотеці для юнацтва
Волинська
м. Луцьк

Фрадинська Любов Володимирівна

Філюк Денис vollibr@yandex.ru

380508345616; (0332)723995

Волинська ОГО «Волинський прес-клуб»
Богдана Стельмах
+380662035031
lutsk@cure.org.ua

26 Кіноклуб Docudays UA при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Пчілки
Волинська
м. Луцьк

Литвина Жанна Володимирівна +380501304688

chutzal@meta.ua

Волинська ОГО «Волинський прес-клуб»
Богдана Стельмах
+380662035031
lutsk@cure.org.ua

27 Луцький Слідчий ізолятор Управління ДПтС України у Волинській області
Волинська
м. Луцьк

Єфімов Андрій Моколайович 0954472136

Гонта Федір Володимирович 066-1617749

Донецька ГПО «Донецький Меморіал»
Олександр Букалов
+380997095679
bukalov@pisem.net

28 Кіноклуб Docudays UA при Луцькому педагогічному коледжі
м. Луцьк, проспект Волі, 36
Волинська
м. Луцьк

Ковальчук Ірина +380954634846

kira92@mail.ru

Волинська ОГО «Волинський прес-клуб»
Богдана Стельмах
+380662035031
lutsk@cure.org.ua

29 Кіноклуб Docudays UA при Центральній міській бібліотеці
Волинська
м. Нововолинськ

Губерук Ірина +380676600556

gbr.2008@mail.ru

Волинська ОГО «Волинський прес-клуб»
Богдана Стельмах
+380662035031
lutsk@cure.org.ua

30 Кіноклуб Docudays UA при Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова
Дніпропетровська
м. Дніпро

Михайлова Катерина +380663807322; (056)7445380

obmsvetlova@i.ua

Дніпропетровська ОМГО «Молодіжні ініціативи крокують світом»
Катерина Зезюліна
(097) 640 77 27, (093) 9535160
kowka.87@gmail.com

Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки